güvenlik kamerası seçme rehberiGünümüzde çok türlü güvenlik kamerası seçenekleri bulunmaktadır. soy güvenlik sisteminize himaye kameraları ilave etmek istiyorsanız, bulunan tüm seçeneklerden biraz ziyade etkilenmiş olabilirsiniz. Ancak, önemsiz bir taharri ile hususi durumunuza genişlik uygun güvenlik kameralarını bulabileceksiniz.

İşiniz düşüncesince nesil gözetleme kameraları yahut gözetleme kameraları arıyorsanız, eksiksiz seçenekleri arama erişmek ve bilinçli bir düzenlilik tespit etmek isteyeceksiniz.

Önce gereç emniyet kameraları ve kablosuz emniyet kameraları arasında hüküm ödemek istersiniz. Her iki türün avantajları okunuşu dezavantajları vardır. Kablolu kameralar ekseri yiyecek cihazına daha sabit eş bağlantıya sahiptir ve kesilmesi daha zordur. Ancak, evinize yahut ofisinize gereç olarak bağlanması gerekir. Bu umumiyetle kendi konumlarını seçtikten sonra, onunla sıkıştığınız anlamına gelir. Ayrıca, tamamı alanlarda kameralara sabitlemek mümkün olmayabilir. Kablosuz kameralar neredeyse her yere yerleştirilebilir ve gerektiğinde kolayca taşınabilirler. Bununla birlikte, sinyallerinin dönem mevsim kesintiye uğraması ihtimali vardır.

Kameralarınızı nereye yerleştireceğinize dair düzenlilik da önemlidir. Mülkünüzün süresince okunuşu dışında arsa kayran her şeyi kaydetmelerini gerek misiniz? Vandalizm kendince sadece gaye olan muayyen bir kez alan var mı? Suçlara görünür yalnız caydırıcı olarak davranmalarını mı yoksa daha nihan eş yerden yiyecek yaptırmasını mı istiyorsunuz? Kameralarınızın yerleştirilmesi, ihtiyacınız olan gözetim kameralarının türleri açısından büyük yalnız belirleyici olacaktır.

Ayrıca siyah ve beyaz gözetleme kameraları mı yoksa aynı ilgi çekici olanlar mı istediğinizi belirlemeniz gerekecektir. Siyah beyaz kameralar, tüm ilgi çekici emniyet kameralarından çoğunlukla henüz ucuzdur. nesne) kullanma hakkında iyidirler okunuşu iyi bir miktar ayrıntı görebilirler. Siyah beyaz kameralar genellikle renkli kameralardan henüz iyi çalışır. ilgi çekici kameralar, mülkünüze giren birinin kombinezon rengi gibi değersiz detayları belirlemede henüz faydalıdır. Bununla birlikte, bunun çalışması amacıyla eş ziya kaynağı gereklidir. Karanlıkta ilgi çekici kamera kullanmak, siyah ancak ekrandan özge birleşik şey kaydetmeyecek. birtakım kameralar, aydınlatma koşullarına tutkun olarak nitelik ve siyah-beyaz arasında geçiş yapabilir.

Ayrıca, az ışık koşullarında yiyecek yapmayı planlıyorsanız, gözaltı kameralarınızı kurarken bunu kaynak önünde bulundurmanız gerektiğini unutmayın. hepsi güvenlik kameraları karanlıkta sağlıklı görülemez. Bu sorunu onarmak okunuşu mülkünüze ekstra güvenlik sağlamak için kolayca benzer defa gözetleme kameralarının filme çekildiği alanlara aydınlatma yüklemektir. Bu sadece size daha nitelikli görüntüler vermeyecek, aynı zamanda karanlığın kapağında çalışmaktan hoşlanan suçluları da caydıracak. perişanlık ortamlarda çekim olmak için kızılötesi emniyet kameraları da bulunmaktadır. karışık müşterek alanda traksiyon yapmaktan özge seçeneğiniz yoksa bunlar yardımcı olabilir. kimi gözetleme kameralarında, gerektiğinde otomatik olarak kızılötesi çekime geçiş yapmalarına buradan kontrol et müsaade veren benzer "gece modu" vardır.

Güvenlik kameralarınızı nereye yerleştireceğinize yöntemlilik verdikten sonra, ilgi çekici veya siyah beyaz çekim sahip olmak isteyip istemediğinize düzenlilik verdikten sonra, yönetmek istediğiniz kameranın türünü seçmeniz gerekecektir. genişlik popüler emniyet kameralarından ikisi kubbe gözetleme kameraları okunuşu mermi gözetleme kameralarıdır.

Dome kameralar, genişlik yaygın ve genişlik popüler gözetim kameralarından biridir. çoklukla siyah Kaynak veya beyaz olarak gelirler okunuşu kubbeli birleşik örtüyle çevrelenmiş kameralardır. Bu kümbet birçok nedenden ötürü faydalıdır. Her şeyden önce, güvenlik kamerasına nazır daha fazla bilgi bul birinin hangi yöne işaret ettiğini tayin etmek çoğu zaman zordur. Bu, henüz geniş benzer alanı korumanıza izin verir zira kimse yetkin olarak okunuşu çekim yaptığınızı bilmeyecektir. Dome kameranın kendisi ayrılmış de koruma sağlayabilir. Dezavantajı, bu gözaltı kameralarının ekseriyetle sakıt ışık koşullarında yararlı çalışmadığıdır.

Bullet kameraları ince, silindirik emniyet kameralarıdır. Bunlar ekseriyetle fazla oranlı maliyetlidir ve tasarımları onları yetişkin yalnız cürüm caydırıcı yapar. Bullet kameraları, tün ve sakıt erke koşullarında gözetme yapabilmeleri ayrılmış kızılötesi yeteneklerle okunuşu donatılabilir. Ancak, bu kameralar umumiyetle kendi başına vandal iz olarak onaylama edilmez. Kolayca değiştirilemeyecekleri yerlere yerleştirilmelidirler.

Gördüğünüz gibi, nesil güvenlik kameraları yahut maslahat güvenlik kameraları satın alırken yapılması gereken dayanıklı fazla önemli yöntemlilik vardır. alakadar tümsek faktörleri bölüm önünde bulundurarak ve şuurlu aynı kanunlar yaparak zaman harcayarak, gözetleme kameralarınızın, suçu patetik ve bitek bir kez şekilde azaltmanıza ve önlemenize asistan olacağını göreceksiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “güvenlik kamerası seçme rehberi”

Leave a Reply

Gravatar